Wygraj Netbooka lub Laptopa

Najnowocześniejsze laptopy i netbooki to prawdziwe cuda dzisiejszej techniki. W małym pudełku kryją się możliwości, które do nie dawna jeszcze zarezerwowane były tylko dla dużych komputerów stacjonarnych. Coraz bardziej przystępne stają się także ceny w sklepach zarówno na laptopy oraz netbooki. Zobacz co mamy dla Ciebie :

Jednak teraz masz możliwość, aby zdobyć jednego z nowoczesnych netbooków firmy MSI zupełnie za darmo. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym prostym konkursie i wypełnisz krótką ankietę. Każdy kto wypełni poniższy formularz ma dużą szansę na to żeby wygrać i stać się właścicielem super netbooka.

Kliknij tutaj i wyślij swoje zgłoszenia – nowy Netbook MSI Wind za darmo?

Sprawdź! — > Zgarnij super netbooka!

11 thoughts on “Wygraj Netbooka lub Laptopa”

  1. jak bym wygrała tego laptopa lub notebooka ,to by było fajnie .Bo bym miała swojego na własność laptopa a nie czekać asz komputer będzie wolny……….

  2. idioci myslicie ze wygracie? opamietajcie sie jedyne realne wygrane w konkursach to szukac mozna w radiu…

  3. Jakbym wygrała, to bym go Tacie podarowała, żeby się troszkę dokształcił z elektroniki i nie tylko. Dobra marka, świetny dizajn…jednego tylko można jeszcze chcieć..uśmiechu na twarzy drugiej osoby :o)

  4. jakbym wygrala dalabym mamie zeby mogla rozmawiac z nami na skypie sama mam msi i jestem zadowolona dziala bez zarzutu.

  5. Mój laptop jest wredny :[ On mi się tnie :[ chyba mnie nie lubi może jakby poznał nowego to by się ogarną ;] Nie trzeba myśleć tylko o sobie trzeba pomyśleć o laptopie ;D
    To co dacie kolegę mojemu dell’owi ? :DD

  6. jak bym wygrała tego laptopa lub notebooka ,to by było fajnie .Bo bym miała swojego na własność laptopa a nie czekać asz komputer będzie wolny……….

Comments are closed.