Konkursy internetowe – skuteczna promocja

złoto
złoto

O tym jak bardzo skuteczna jest promocja przez internet można się przekonać obserwując jak wiele firm korzysta z tej formy marketingu. Ilość producentów i usługodawców, którzy stale reklamują swoje produkty w formie konkursów nieustannie zwiększa się. Każdy kto tylko raz spróbuje zorganizować konkurs w celu promocji dostrzega jaki potencjał tkwi w tej formie.

Jednak sama organizacja nie jest prostą sprawą. Aby konkurs osiągnął żądany cel konieczne jest dotarcie do wielu odbiorców.  Jak to zrobić ? Najprościej wykupić reklamę na często odwiedzanych witrynach i w ten sposób przyciągnąć zainteresowanych ludzi. Ta metoda ma jedną wadę – mianowicie jest kosztowna. Kolejną możliwością jest skorzystanie z ofert firm, które zajmują się właśnie konkursami. Jako organizatorzy wielu konkursów internetowych, takie firmy mają swoje witryny na których zbierają i publikują informacje o zabawach. Często zareklamowanie nowego konkursu zostanie dzięki temu zrobione nawet gratis – zależnie od intensywności. Prawdopodobnie będzie to najskuteczniejsza i najtańsza za razem metoda promocji konkursu.

5 thoughts on “Konkursy internetowe – skuteczna promocja”

 1. Do wygrania przełomowe kosmetyki wyszczuplające firmy Yves Rocher!!

  Firma INTERIA.PL wraz z marką Yves Rocher przedstawia konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy,że opowiesz nam o swoim sposobie na szczupłą sylwetkę i zagrasz w prostą grę flashową.

 2. Portal recenzji lokalnych Qype.pl zorganizował konkurs, w którym można wygrać bony zakupowe do wykorzystania w salonach sieci Empik o wartości 50 zł każdy. Co trzeba zrobić, aby go zgarnąć? Wystarczy napisać 5 recenzji i do co najmniej 2-ch z nich dodać zdjęcie/a. Szczegóły na blogu:

  Blog Qype – Konkurs “Wakacje z Qype”

 3. Już dziś weź udział
  w konkursie portalu MagiaSzafy.pl!

  Aby wygrać wartościową nagrodę wystarczy odrobina szczęścia
  i odpowiedzi na trzy krótkie pytania.

  Główną nagrodą w konkursie jest skomponowany przez naszą stylistkę elegancki zestaw, w skład którego wchodzą:

  – biała ekskluzywna damska koszula (rozmiar 34, 36, 38 lub 40)
  – modne kolczyki z czarnymi kryształkami
  – czarna szykowna broszka w kształcie dużej róży

  Poza nagrodą główną rozlosujemy również dwie nagrody – niespodzianki.

Comments are closed.