Konkurs fotograficzny

aparat fotograficzny
aparat fotograficzny

W większości przypadków organizatorzy tworzą konkursy masowe, polegające na tym, że każdy może wysłać SMS – czyli nic szczególnego i wziąć udział w zabawie. Czy to aby napewno są konkursy ? Wydawało by się, że prawdziwy konkurs polega na tym, że zwycięzca jest w danej konkursowej dziedzinie najlepszy i dlatego otrzymuje nagrodę. Najczęsciej jednak obecnie wygrywają zupełnie przypadkowe osoby zależnie od  losowania. Czy zatem dzisiaj już nie mają racji bytu prawdziwe, ambitne konkursy ? Ponieważ kilka lat temu udało mi się wygrać konkurs fotograficzny, zastanawiam się czy nie można też takiego zorganizować obecnie ? Tym bardziej, że praktycznie w każdym domu są już aparaty cyfrowe dzięki którym cały proces wykonuwania zdjęć stał się dużo prostszy. Wyobrażam sobie jakie ciekawe prace fotograficzne mogły by spłynąć. Taki prawdziwy konkurs fotograficzny wywołałby lawinę zdjęć o najróżniejszej tematycze i najróżniejszej jakośći. Bez wątpienia było by w czym przebierać. Także nagroda , czyli dobry aparat fotograficzny , spodobał by się zwycięzcy.

2 thoughts on “Konkurs fotograficzny”

  1. Właśnie bardzo interesują mnie takie konkursy w których należy wykazać się ambicją i talentem. bardzo interesuje się fotografią jednak nie mam pieniędzy na dobry aparat dla tego biorę udział w konkursach w których jest do wygrania porządny aparat. Więc gdzie mogłabym znaleźć więcej informacji na temat tego konkursu?

  2. Właśnie bardzo interesuja mnie takie kontursy w kturych można wykazać się czymś.Ja nie mam tak az dużo pieniędzy żeby sobie kupic taki porządny aparat.Więc gdzie bym mogła znaleśc więcej informacji na temat twgo konkursu?

Comments are closed.