Jak wygrać PlayStation i Xbox.

Chciałbyś mieć własną konsolę do gier ? Nie możesz jej sobie kupić bo nie masz pieniędzy ? Spróbuj swoich sił w konkursie !

Zdecyduj tylko czy chcesz wygrać Sony PlayStation3 czy może Xbox. Weź udział w prostym konkursie i wygraj konsolę.

Konkurs organizowany jest przez witrynę : “Wybierasz Wygrywasz”. Poświęć kilka minut na rejestracje i przyłącz się do konkursu w którym można wygrać te wspaniałe nagrody.

Jeśli jesteś zdecydowany wziąć udział w konkursie to wybierz na poniższym obrazku to co chcesz wygrać :
Kliknij tutaj i wyślij swoje zgłoszenia – Najnowsza konsola PlayStation?
Sprawdź! — >Zgarnij rewelacyjną konsolę Sony Playstation

Życzymy powodzenia w zabawie.

24 thoughts on “Jak wygrać PlayStation i Xbox.”

 1. nie stac mnie na taka konsole a dzieki niej bardzo milo spędzała bym długie zimne jesienne i zimowe wieczory 🙂

 2. Jest mi przykro jak mój synek mnie męczy o konsole a mnie nie stac na kupno aż się serce kraja…powodzenia

 3. Jestem matką dwojga dzieci jestesmy biedna rodzina a dzieci nalegaja abysmy z męrzem im kupili lecz niestety nas na to niestac wiec prosilabym o ta konsole

 4. Rozwalają mnie małolaty które się napaliły na konsole a nie potrafią odłożyć pieniędzy, sam odkładałem ponad rok i sobie kupiłem więc się da pzdr. dla was wszystkich żebraków.

 5. Mam konsole i jestem Bogaty,ale chcę wygrać i pokazać tym biedakom że konkursy są dla ludzi z klasą

 6. Jak kogoś nie stać na konsole to na gry go będzie stać ???Nowa gra na ps3 w cenie od 120 do 259 złotych!

 7. Chciałbym wygrać ponieważ moich rodziców nie stać na taki wydatek, a w telewizji widziałem reklamy o konsoli PS3 i wierze, że to jest naprawdę super zabawa.Był by to piękny prezent na Święta 🙂

 8. Chciałbym wygrać taką konsole ponieważ nie stać mnie na takie cudo mam 1.5 rocznego syna i muszę patrzeć na niego co zarobie to wydaje na rachunki i dziecko a było by fajnie mieć taką konsole.

 9. Nie mam pieniędzy, nie stać mnie mam a zawsze marzyłam o takiej konsoli. Mam nadzieję że marzenie się w końcu kiedyś spełni.

 10. Zawsze mażyłem o konsoli PlayStation3. Ale nigdy nie było Mnię na nią stać bardzo chciał bym wygrać tę nagrodę.
  Będzie mi bardzo mile płynął czas prz tej konsoli. 🙂

 11. Ja też chciałbym wygrać . Ale nie będę tutaj pisać że złamałem sobie nogę , czy rękę , albo jestem taki biedny że mnie nie stać na chlem. Próbujecie brać na litość czy co ? … Pozdro .

 12. Zawsze marzyłem o takiej super najnowszej konsoli a rodzice nie pozwalają mieć mi takie coś bo jest drogie i mógłbym wydać na coś innego ja się z nimi nie zgadzam bardzo chce mieć taką konsole PlayStation3

 13. To by był idealny prezent dla mojego chłopaka. Za często wychodzi z kumplami na piwo. Dzięki konsoli zatrzymałabym go w domu 🙂

 14. Mój mąż nie należy do najmłodszych ale od kiedy pamiętam marzy o takiej konsoli, więc fajny byłby prezent na 7 rocznice ślubu.

Comments are closed.